Svet-Stranek.cz
Vesmír a naše mysl
Masáže s  Patrikem pro radost

Stálé zdraví:Vesmír a naše mysl

Stálé zdraví

REFLEXNÍ TERAPIE


        


Přes uvolnění šíje,rukou,lopatek,a reflexních zon  chodidel dojde k vyrovnání svalové disbalance a tím i uvolnění svalů a bolesti zad a šíje.
                                                                                                                                              

Účinek

  • podporuje funkci orgánů
  • pomáhá odstranit stres
  • uvolňuje celé tělo
  • dodává energii

Vhodná

  • pro všechny

Nevhodná

  • při bradavicích, mykózách
  • těhotenství 
        První ošetření  200 Kč


Dáte si rádi po celodenním shonu „nohy nahoru“ a chvilku si odpočinete? Svému Já tím dopřáváte jednu z instinktivních a základních metod uvolnění pro tělo i ducha, což je jistě velmi účinné, nicméně techniky reflexní terapie tyto účinky dokáží znásobit.


Reflexní masáž plosky nohou, tedy chodidel, představuje jednu z nejdostupnějších metod alternativní medicíny. Dle učení starých Číňanů se v ploskách nohou zobrazují reflexní body, které jsou zakončením drah vedoucích od všech orgánů. Na naše chodidla se tedy promítají orgány celého těla.


Při této terapii se provádí stimulace tlakem na konkrétní místa, díky které se reflexně ovlivňuje zdraví odpovídajících částí těla. Působením na jednotlivé body na ploskách nohou můžeme příznivě ovlivnit funkce vnitřních orgánů, činnost nervového systému, žláz či motorický aparát a harmonizovat tak tělesné i psychické procesy.


Tato velmi příjemná a uvolňující masáž může být velmi účinnou metodou prevence, obzvláště pro problémy vyvolané chybnou funkcí vnitřních orgánů či nerovnováhou v těle. Vhodná je při blokaci krční páteře, utlumení bolesti hlavy, zad, plotének a kloubů, na potlačení zánětu, dále povzbuzuje imunitní systém a pomáhá tělu při skolióze, alergiích, detoxikaci těla a slouží jako podpora lymfatické drenáže.


Mačkáním nebo naopak hlazení reflexních plošek dává zjistit příčinu řady problémů, protože při poruše funkce orgánu dochází ke změně citlivosti, bolesti, i v příslušné projekční oblasti na plosce nohy. Následnou masáží a jemným tlakem na spodní části nohy lze zjištěné problémy výrazně zmírnit nebo i odstranit. Ošetřením se tělo stává odolnější, vyrovnanější a tak pomáhá udržovat duševní a fyzickou harmonii.